Thursday, November 24, 2016

Kuloodporni. Bulletproof.

PL

Znasz to? Znasz takich, co obrażają, wyzywają, poniżają, szmacą, mieszają z błotem, robią wszystko po to, żeby doprowadzić do łez, załamać, zniszczyć samoocenę i wiarę w siebie? No właśnie, oni to robią tylko po to! Tylko po to, żebyś ktoś poczuł się gorszy! Tylko po to, żeby zniszczyć czyjeś dobre samopoczucie! Żeby doprowadzić do ruiny czyjąś wiarę we we własne siły i wartość! Bo to zawistni i perfidni ludzie z urażonym, wybujałym ego, bez swojego życia, dla których jedyną pożywką jest nienawiść do innych! Dlatego nie można im się poddać! Wytykają komuś, bo sami o sobie nie mogą nic dobrego powiedzieć! Rzucają bluzgami, bo chcą się dowartościować! A im bardziej ta osoba się załamie, tym bardziej oni będą się cieszyć! Więc głowa wysoko do góry, pierś do przodu i do boju! Nie pozwólmy im osiągnąć celu. Nie można się nimi przejmować, mamy swoją wartość, więc znajmy ją, doceniajmy i nie dajmy się poniżać. Jesteśmy silni, więc wykorzystajmy to i bądźmy kuloodporni. Stać nas na to. Takie pasożyty chcą naszych łez, więc dajmy im szeroki uśmiech, który będzie dla nich największą karą jaka istnieje. To wypali w ich ego taką dziurę, jak w wampirach słońce ;)


ENG

You know it? You know people who offend, abuse, humiliate, slate, do everything only in order to lead to tears, to break down, to destroy the self-assessment and the self-confidence? Yeah exactly, they do it for this only! For making someone feel worse! Only to destroy someone's sense of well-being! If only to bring someone's faith to the wreck in into own strength and the value! Because they're envious and deceitful people with the hurt, luxuriant ego, without own life, for which hate to other is the only food! Therefore mustn't undergo them! They're poking out for somebody, because can't say anything good about themselves! They'll hurl insults, because want to feel more appreciated! And as more this person will break down, the more they will be pleased! So head high up, breast ahead and for the attempt! Don't let them achieve their goal. We mustn't care with them, we have our value, so know it, appreciate and not let debase ourselves. We are strong, so use it and be bulletproof. We can afford it. Such parasites want our tears, so let's give them a broad smile which will be the biggest punishment which exists for them. It will burn such a hole in their ego, like in vampires the sun ;)

24 comments:

 1. Wiele młodych ludzi czuje się gorszych przez innych. Wpadają w depresję sądzą, że niczego w życiu nie osiągną. Moim zdaniem takie osoby osiągną znacznie więcej niż ta druga. Poruszyłaś bardzo ważny temat.
  Odwdzięczam się za każdy szczery komentarz oraz stałą obserwację.
  Pozdrawiam,annnathalie.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję za docenienie, taki problem niestety jest coraz bardziej powszechny o rozlewa się po społeczeństwie jak fala, niejednokrotnie doprowadzając do poważnych problemów i tragedii.

   Delete
 2. Super post <3 Przydarzyło mi się kiedyś coś takiego :)

  http://sabrooowska96.blogspot.de/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Chyba każdy choć raz w życiu trafia na takie mendy :/ Dziękuję :)

   Delete
 3. Takie osoby powinniśmy mieć w tyłku ;)
  Bardzo fajny post.

  Pozdrawiam cieplutko! :)
  angelikabien.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję i również pozdrawiam :)

   Delete
 4. Moim zdaniem to ludzie albo mający jakieś problemy albo myślą tylko o sobie.Znam osobiście takie osoby i ciężko z nimi się dogadać...świetnie, że poruszyłaś ten temat?

  ReplyDelete
 5. Tacy ludzie tylko myślą, że są lepsi, a tak naprawdę są jeszcze bardziej samotni i zniszczeni niż my. Zamiast pozwolić sobie pomóc, wyżywają się na innych, okropni.
  http://wieczniepoczatkujaca.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dokładnie tak, szukają dowartościowaania, a w końcu skrzywdzą sami siebie.

   Delete
 6. Juz nie raz się złamałam na ludziach, poniżali mnie i chcieli żebym to ja miała źle, ale z czasem sie to zmieniło i jest na odwrót. Mądry post.
  Pozdrawiam,lu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję bardzo, ludzie bywają okropni, ale los potrafi się odwdzięczyć. Pozdrawiam :)

   Delete
 7. Tacy ludzie to wampiry emocjonalne, coraz cześciej spotykani... niestety :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Niestety tak. I trzeba mieć w sobie ogromne pokłady siły, żeby im nie ulec i się nie załamać...

   Delete
 8. Napisze wulgarnie ale tym wyrażę uczucia :D zajebisty wpis

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję bardzo, czasem trzeba ostro powiedzieć, co się czuje i myśli :)

   Delete
 9. Niestety, ale takich świń jest wiele i nie ma co się nimi przejmować :)

  ReplyDelete
 10. Dużo ludzi, którzy hejtują jest po prostu zakompleksionych :)

  gabrielle-fashion.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie mają nic dobrego do powiedzenia o sobie, więc plują jadem o innych :)

   Delete
 11. Ludzie bywaja okropni, ale nie powinno sie przejmowac, bo kazdy z nas musi znac swoja wartosc :)

  ReplyDelete
 12. Dzwieczyno! Cudnownie piszesz, tacy ludzie nie powinni mieć racji bytu.. Tylko zatruwają życie innym 😊

  ReplyDelete
 13. Świetny post!
  Czekam na kolejne wpisy!
  W sumie kiedyś miałam podobna sytuacje :)
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję bardzo i zapraszam do dalszego czytania :)

   Delete

Every comment is a great motivation for me. Thank you very much :)